OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Cenník a podmienky

Vitajte na stránke easyskola.wbl.sk v sekcii Cenník

.

CENNÍK

Platný od 1.9.2011

° Skupinová výučba– dĺžka hodiny 45 minút

Počet žiakov

Noví klienti

Verní klienti*

Celkový počet vyučovacích hodín : 170

° Individuálna výučba– dĺžka hodiny 60 minút

Počet žiakov

Noví klienti

Verní klienti*

12,-

10,-

7,-

6,-

Počet vyučovacích hodín: podľa dohody

°Vstupné testy

Záloha 10,- Eur (odpočíta sa z ceny kurzu)

*verní klienti – študenti, ktorí navštevovali jazykovú školu Easy najmenej 10 mesiacov bez prerušenia kedykoľvek od r.2006 (zľava nie je poskytovaná automaticky, treba si ju vyžiadať)

Všeobecné podmienky pri skupinovej výučbe

1. Štúdium je záujmové. Účasť na žiadnom kurze nie je vekovo ani ináč obmedzená.
  2. Pokiaľ nie je určené inak, študent je povinný zaobstarať si základnú študijnú literatúru, t. j. knihu a pracovný zošit.
  3. Kurz trvá 170 vyučovacích hodín. Školský rok 2011/2012 sa začne 12. 9. 2011 a končí 30. 6. 2012. Vianočné prázdniny sú v termíne od 24. 12. 2011 do 9. 1. 2012.
  4. Študent je povinný dodržať čas príchodu i odchodu (z dôvodu nenarušenia procesu výučby i z dôvodu technického).
  5. Školné je možné uhradiť jednorázovo, na dve, alebo na štyri splátky a to v nasledujúcich termínoch:

25. 9. 2011

30. 11. 2011

15. 2. 2012

31. 5. 2012

1. Školné sa hradí prevodom alebo vkladom na účet č. 2461814153/0200, úhradu v hotovosti je potrebné vopred si dohodnúť.
  2. V prípade práceneschopnosti alebo služobnej cesty trvajúcej dlhšie ako 3 po sebe nasledujúce dni vyučovania (t. j. v prípade vyučovania 2 x týždenne to činí 1,5 týždňa) je možné školné zahrnúť do ďalšej splátky, dôvod vymeškania je však potrebné dokladovať. V prípade ukončenia štúdia sa školné nevracia.
  3. Rozvrh hodín:

pripravujeme

(zmena vyhradená)

Individuálna výučba

1. Obsah hodiny, použitá literatúra i termín podlieha dohode.
  2. Touto fomou môžu študovať aj viacerí ako skupina.
  3. Platby sa vykonávajú na začiatku mesiaca, v hotovosti alebo prevodom alebo vkladom na účet, vo výške násobku vyučovacích hodín za nasledujúci mesiac, pokiaľ nie je dohodnuté inak.
  4. Študent je povinný zúčastniť sa dohodnutých hodín.
  5. Ak sa z nejakých dôvodov študent nemôže zúčastniť vyučovania, je povinný to oznámiť vyučujúcemu aspoň 5 hodín vopred, v prípade vyučovania doobeda v predchádzajúci večer, v opačnom prípade hradí celú hodinu bez nároku na refundáciu. Poprosili by sme však oznámenie čím skôr, pokiaľ si je študent tejto situácie vedomý. Odporúčaným spôsobom oznámenia je SMS.
  6. Vynechanie vyučovania s nárokom na refundáciu (pri dodržaní horeuvedených podmienok) je možné v rozsahu max. 10 ℅, na začiatku školského roka až 10. vyučovacia hodina, potom sa berie do úvahy celkový počet absolvovaných hodín.
  7. Včas odhlásené hodiny je možné odučiť v náhradnom termíne podľa dohody alebo platbu odpočítať z nasledujúceho mesiaca. Ak sa študent rozhodne ukončiť štúdium, platba sa nevracia.
  8. V prípade viacčlennej skupiny refundácia nie je možná u jednotlivcov; ak vznikne situácia, že sa viacerí členovia skupiny sa nemôžu dostaviť, je možné dohodnúť sa na náhradnom termíne.
  9. Vždy uvítame Vaše návrhy a pripomienky, ktoré by nám mohli pomôcť skvalitniť naše služby.

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk